RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгород привезли гуманітарну допомогу із Німеччини

В Ужгород привезли гуманітарну допомогу із Німеччини

До Ужгорода прибула гуманітарна допомога з Німеччини, привезли її Мішель Гаузер (Michael Hauser) та Ларс Рудольф (Lars Rudorff).
Зібрали вантаж представники німецького бізнесу у сфері логістики та постачання RMFK Rhein-Main Frachtenkontor GmbH, Weber Fruchthandels GmbH & Co KG спільно з місцевим самоврядуванням міст Редермарк, Обер-Рамштадт, Зелігенштадт та муніципалітету Еппертсгаузен, Уве та Сабіною Генге, а також іншими небайдужими громадянами, друзями України.
Мішель Гаузер та Ларс Рудольф на особистому ентузіазмі допомагають не лише в організації, наданні та зборі допомоги в Німеччині, але й уже вдруге особисто поїхали в далеку до Ужгорода дорогу, щоб доставити десятки тонн необхідного вантажу.
Крім гуманітарної допомоги для переселенців в Ужгороді та на Закарпатті, вони також доставили 10 тонн кормів для тварин та ветпрепаратів для «Асоціації зоозахисних організацій України» від небайдужих донорів у Німеччині, іншу важливу допомогу, зокрема медичну.
Допомагає у комунікації із благодійниками Борис Сапко – родом із Кременчука, довгий час він жив у Києві. Із перших днів, як приїхав в Ужгород, активно організовує збір гуманітарних вантажів для потреб людей, які вимушені були сюди прибути, рятуючись від війни.

Leave a Reply