RADIO7

#добреналаштоване

ГО “Антикорупційний штаб” запрошує долучитись до створення Карти руйнувань та залучення коштів на відновлення об’єктів

ГО “Антикорупційний штаб” запрошує долучитись до створення Карти руйнувань та залучення коштів на відновлення об’єктів

Вас вітає ГО “Антикорупційний штаб”!

На час воєнного стану ми не припиняємо своєї діяльності і доки немає можливості і сенсу працювати над питаннями корупції в Україні, ми створюємо новий онлайн-ресурс — Карту руйнувань. До її створення може долучитись кожен або кожна з вас.

У нас вже є колосальний досвід створення різних інтерактивних мап: Карти Ремонтів, Карти коронавірусних закупівель, Карти вакцинації. Всі вони працюють та оновлюються автоматично (в мирний час — зараз деякі реєстри вимкнені). Тому ми вирішили, що можемо бути корисними саме в тому, що вміємо робити. Відтак ми готуємо та збираємо інформацію для створення Карти руйнувань, яких завдала Україні Російська Федерація в ході війни в Україні.

Створення інформаційного ресурсу для відновлення зруйнованого вже анонсували в Уряді — і саме для новоствореного Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури аналітики “Антикорупційного штабу” разом із волонтерами за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створюють Карту руйнувань. Ми по часточках збираємо фото до руйнації та після, аби заповнити карту і після закінчення війни оприлюднити її та передати державі для подальшого використання правоохоронними органами (можливо і міжнародними інстанціями) з метою відшкодування втрат, завданих Російською Федерацією.

Стань частинкою нашого волонтерського проєкту і долучись до відновлення країни! Це дуже просто. Маєш фото руйнувань? Надішли нам у форму за посиланням або на пошту map.shtabnet@gmail.com із зазначенням точної адреси. Ми знайдемо фото до руйнування — і закріпимо на Карті. Карта стане публічною, щойно це дозволять зробити наші Збройні Сили України, з якими ми на зв’язку.

Разом переможемо та відбудуємо країну!

Твоя команда ГО “Антиорупційний штаб”

Leave a Reply