RADIO7

#добреналаштоване

В Україні від сьогодні скасовують пільги на імпорт товарів та автомобілів

В Україні від сьогодні скасовують пільги на імпорт товарів та автомобілів

У п’ятницю, 1 липня, набрав чинності закон, який повертає оподаткування імпорту товарів та деяких транспортних засобів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна митна служба України.

“30 червня 2022 року, в газеті «Голос України» № 135 (7885) опубліковано Закон України від 21 червня 2022 року №2325-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг з оподаткування», котрий набирає чинності з 00:00 год. 01 липня 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

У Держмитслужбі наголосили, що товари, які ввозяться фізичними особами-підприємцями та юридичними особами незалежно від системи оподаткування, знову обкладатиметься ввізним митом. Крім того, “спрощенці” І-ІІІ групи, які не є платниками ПДВ, знову ввозитимуть товари зі сплатою податку на додану вартість.

Повертаються також мита і на імпорт окремих транспортних засобів, що ввозяться громадянами. Згідно з повідомленням, мова йде, зокрема, про легкові авто, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів.

Як повідомлялося, 21 червня Верховна Рада повернула сплату митних платежів для фізичних осіб під час ввезення транспортних засобів та ПДВ на імпорт товарів.

За прогнозами Мінекономіки, повернення оподаткування імпорту збільшить надходження дохідної частини державного бюджету на 3,5 млрд грн.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply