RADIO7

#добреналаштоване

В Угорщині збирають кошти для придбання шкільних атрибутів учням Закарпаття

В Угорщині збирають кошти для придбання шкільних атрибутів учням Закарпаття

Таку акцію під гаслом “У новий навчальний рік – разом!” започаткувала Всеугорська екуменічна служба допомоги (ВЕСД).

Її волонтери мають намір придбати необхідні речі для школярів, батьки яких не в змозі це зробити.

“Мета заходу – ще цього місяця зібрати хоча б 10 мільйонів форинтів, щоб закупити дітям шкільне причандалля на 10 тисяч кожному,- заявив на прес-конференції у четвер керівник комунікаційного підрозділу ВЕСД Кріштоф Ганч.- Для цього потрібно лише зателефонувати за номером 1353 або відправити есемеску, що автоматично значитиме перерахування на спеціальний рахунок 250 форинтів.”

Надсилати кошти можна і в онлайн-режимі на веб-сторінку www.iskolakezdesegyutt.hu.

У минулі роки активісти екуменічної служби допомоги здійснили ряд опитувань, які засвідчили: багато батьків не в силі забезпечити своїх дітей всім необхідним для школи. Це у свою чергу викликає у підлітків сором’язливість, страх стати посміховиськом серед ровесників і негативно впливає на їх ставлення до навчання.

Потребуючих матеріальної підтримки вибрали через мережу установ ВЕСД, які діють в Угорщині та за кордоном. Кожен з цих школярів отримає те, що йому якраз бракує – відповідні учнівські засоби, спортивну форму чи одяг тощо. Все це буде адресним.

Популярна співачка Катя Вольф, котра вже в сьомий раз виступає обличчям програми, розповіла на прес-конференції: з року в рік переконується, яку радість приносять дітям подібні дарунки.

Попри школярів Угорщини, матеріальну допомогу одержать також діти із Закарпаття, Воєводини, Трансільванії,- повідомляє МТІ.

Джерело: https://goloskarpat.info/

Leave a Reply