RADIO7

#добреналаштоване

В Іршаві комісія проводила огляд аварійних дерев

В Іршаві комісія проводила огляд аварійних дерев

15 серпня, у Іршаві комісія проінспектувала насадження, які підлягають спилюванню

Мешканці Іршави  неодноразово зверталися в міськраду  з занепокоєнням на стан дерев, адже є ймовірність, що вони можуть впасти на людину чи майно і нанести значних збитків. Нещодавно було зафіксовано два випадки падіння гілок на автомобілі під час негоди.

Огляд проводила  комісія, до якої входили заступник голови міськради, начальник та майстер по благоустрою КП «Тепло Місто» та голови депутатських фракцій міськради. Обстеження насадження у  сквері на провулку Шевченка (подвірʼя колишньої райлікарні) та у сквері біля памʼятника воїнам-афганцям. Під час огляду членами комісії було виявлено що, дерева значно пошкоджені і несуть загрозу життю та майнові жителів міста.

За підсумками огляду  буде складено відповідні акти, після чого буде знайдено підрядника, який буде виконувати роботи по спилюванні дерев.

До речі нещодавно працівниками комунального підприємства «Тепло Місто» було проведено кронування та обрізка сухих гілок дерев.

Під час огляду у сквері біля памʼятника воїнам-афганцям членами комісія була виявлена прикра знахідка – пакети сміття. Після детального їх огляду вдалося зʼясувати по фіскальних чеках та товаротранспортних накладних, а також по пустих упаковках від медичних препаратів, що сміття викинуто з однієї з аптек міста Іршава. За даним фактом інспекторами міськради складено протокол про порушення  який буде розглянуто на черговій адмінкомісії та було зроблено фото фіксацію порушення.

Джерело: https://pershij.com.ua/

 

Leave a Reply