RADIO7

#добреналаштоване

В окупованому Луганську спортивна арена переповнена пораненими загарбниками – ОВА

В окупованому Луганську спортивна арена переповнена пораненими загарбниками – ОВА

У тимчасово захопленому російськими військами Луганську спортивна арена переповнена пораненими загарбниками.

Як передає Укрінформ, про це Луганська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.

«Тим часом, найбільша після знищеного окупантами Льодового палацу крита спортивна арена регіону, розташована у Луганську, переповнена пораненими росіянами – там намагаються врятувати більше 600 бойовиків», – ідеться в повідомленні.

Крім того, на захоплених росією територіях Луганщини все менше довіряють місцевим колаборантам. Ще влітку показовим прикладом став Сєвєродонецьк, де загарбницька влада не знайшла «гідних» претендентів, які спромоглися би керувати містом.

«Заколихався стілець «влади» і в Лисичанську, куди на підсилення приїхав заступник прем’єр-міністра республіки Татарстан – його призначено заступником окупаційної адміністрації міста. Більш того, вибори до так званого «парламенту лнр», які спробують провести у вересні, не передбачають одномандатної системи. Тобто, кандидати з округів не матимуть шансів вирішувати проблеми регіону на центральному рівні», – сказано в повідомленні.

Також загарбники намагалися багато разів спростувати факти примусової мобілізації на Луганщині, але самі повідомляють, що на фронті залишається багато викладачів вишів, 17 з яких мають вчені ступені кандидатів і докторів наук.

У Луганській ОВА також повідомляють, що на території рф мобілізують чоловіків, депортованих з тимчасово захоплених територій. Це одна з причин прийнятого урядом рф рішення щодо видачі паспортів за місцем проживання.

Крім того, росія вербує ув’язнених громадян України, яких було примусово вивезено до російських місць позбавлення волі. Зокрема, в Краснодарі відбувається активне вербування таких осіб до складу приватної військової компанії «вагнер».

Найбільш активно закликають до участі у війні проти України людей, які відбувають покарання за тяжкі кримінальні злочини.

Як повідомляв Укрінформ, у Старобільську на Луганщині росіяни так активно «відзначали» Водохреще, що потруїлися горілкою.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply