RADIO7

#добреналаштоване

В МЗС назвали умови зустрічі Зеленського з Путіним

В МЗС назвали умови зустрічі Зеленського з Путіним

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним лише в тому випадку якщо зустріч стосуватиметься війни на сході України і Криму.

Про це в інтерв’ю “Радіо НВ” повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Зустріч відбудеться тоді, коли ми, Київ, переконаємося, що на цій зустрічі ми зможемо предметно обговорити ті питання, які для нас є ключовими”, – сказав він.

Кулеба назвав ключовими питаннями війну на Сході і окупацію Криму.

“І головна тема розмови це, безумовно, припинення війни і мир в Україні… Ми не будемо зустрічатися з Путіним для того, щоб не говорити про Донбас і Крим”, – акцентував міністр під час інтерв’ю.

За його словами, “ця зустріч народжується дуже важко”, через відмову Президента РФ обговорювати питання війни. Однак, Київ має намір продовжити говорити з Росією задля зустрічі двох лідерів.

“Є такий термін “запитувана позиція”. Ми озвучили публічно, що хочемо ми; вони озвучили, що хочуть вони. Ви праві, є серйозні протилежні підходи до цієї зустрічі, але ми будемо продовжувати з ними говорити і намагатися зблизити ці позиції, тому що, знову ж таки наголошую, в Росії все вирішує Володимир Путін”, – поінформував глава української дипломатії.

Кулеба підкреслив, що метою України є активний діалог, як у форматі Нормандського саміту, так і шляхом прямих зустрічей, “тому що в тій ситуації, яка є, Україна просто не може собі дозволити сидіти, склавши руки, і нічого не робити”.

Джерело.

Leave a Reply