RADIO7

#добреналаштоване

В Енергодарі загарбники відкривають «пункт оформлення громадянства рф»

В Енергодарі загарбники відкривають «пункт оформлення громадянства рф»

У тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області російські загарбники відкривають “пункт прийому документів для оформлення громадянства рф”.

Про це у Телеграмі повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Укрінформ.

“Рашисти оголосили, що в Енергодарі відкрився пункт прийому документів для оформлення громадянства рф і заходилися робити широку рекламну кампанію папірця з найнижчим у світі рейтингом”, – написав він.

Також, за словами мера, Енергодаром активно поширюються чутки про те, що вже з наступного тижня будуть повністю відключені українські мобільні оператори та нібито перестануть працювати термінали для безготівкового розрахунку в гривні. Як наслідок – вчора це спричинило великий ажіотаж на зняття готівки з банківських карток, зазначив він.

“Звичайно ж, не безкоштовно, а за чималий відсоток за обготівкування коштів. Враховуючи, що цей «бізнес» контролюють самі окупанти, то зрозуміло, звідки ноги ростуть і кому це вигідно”, – написав Орлов.

За його інформацію, протягом останнього тижня загарбники знову анонсують, що в Енергодар заходить кримський провайдер. Це дозволить росіянам блокувати там українські новинні ресурси чи принаймні зробити таку спробу. Саме така мета є однією з пріоритетних для загарбників, додав він.

Крім того, мер зазначив, що росіяни припинили видавати у захопленому місті так звану «матеріальну одноразову допомогу» пенсіонерам по 10 тисяч рублів. Орлов не виключає, що загарбники набрали вдосталь паспортних даних від літніх людей для подальших шахрайських маніпуляцій з фейковими референдумами або чимось на кшталт того.

Як повідомлялось, Енергодар та Запорізька АЕС перебуває під контролем російських військ від початку березня.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply