RADIO7

#добреналаштоване

В Енергодарі військові рф зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях

В Енергодарі військові рф зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях

Запорізька АЕС і місто Енергодар вже 19 добу перебувають під контролем ворожих військових формувань. У місті зросла кількість військових рф.

Про це у Телеграмі повідомляє Енергоатом, передає Укрінформ.

“У місті стало значно більше військових, зокрема і “поліціянтів” для придушення мирних зібрань енергодарців. Майже на всіх адмінбудинках зняли прапори України, а окупанти використовують засоби інформаційно-психологічного тиску, намагаються проводити агітаційну роботу серед населення, щоб схилити його на свій бік, та містяни посилають загарбників услід за російським воєнним кораблем”, – йдеться у повідомленні.

Через фактичну блокаду Енергодару продовжуються проблеми з пальним, поставкою продуктів харчування та ліків першої необхідності.

Вже четверту добу окупанти утримують викраденого першого заступника міського голови Івана Самойдюка, який координував всі гуманітарні вантажі до міста і не погодився на співпрацю з ворогом.

Щодо роботи ЗАЕС, то всі 6 енергоблоків обслуговуються українським персоналом, зміни мають можливість ротації. Формально окупанти не втручаються в роботу АЕС, проте всі технічні рішення персонал вимушений погоджувати з командиром загарбників. Увесь персонал по прибутті на станцію ретельно перевіряється озброєними терористами. Внаслідок цього ядерна та радіаційна безпека – під загрозою.

Як повідомлялося, російські війська захопили ЗАЕС у ніч проти 4 березня. ЧАЕС була захоплена російськими військами ще в перший день агресії – 24 лютого.

24 лютого російський президент володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Російські війська під вигаданим приводом “денацифікації” та “демілітаризації” України обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply