RADIO7

#добреналаштоване

Українці вже знищили стільки техніки РФ, що можна було б озброїти армії кількох країн – Резніков

Українці вже знищили стільки техніки РФ, що можна було б озброїти армії кількох країн – Резніков

Українська армія знищила стільки російської військової техніки, що можна було б озброїти армії кількох країн, і можливості ЗСУ зростають.

Про це зазначив міністр оборони Олексій Резніков у зверненні, повідомляє Укрінформ.

«Наша армія вже знищила тисячі окупантів. І стільки ворожої техніки, що можна було б озброїти армії кількох країн. Можливості наших Збройних Сил зростають, надходить допомога. На багатьох ділянках блискуче себе проявили бійці тероборони. Наші повітряні аси вже стали легендами. Десантники, піхота, артилерія – усі доводять, що українці – найкращі», – сказав міністр.

Він підкреслив, що уже 168 годин, цілий тиждень Україна дає відсіч російським окупантам.

«Ніхто. Усвідомте це. Ніхто. Ні в Росії, ні на Заході не вірив, що ми протримаємося тиждень. Єдині, хто вірив, – це ми з вами. Дві третини українців до 24 лютого були впевнені, що у випадку повномасштабного вторгнення Росії ми вистоїмо. Сьогодні таких – майже 90%», – зазначив Резніков.

За його словами, це – результат героїзму наших захисників і захисниць, професійних дій нашого командування і самовідданість кожного українця.

«Наші медики, рятувальники, комунальники, залізничники, журналісти, фінансисти тримають свій фронт. Країна не зупинилася і бореться», – підкреслив глава Міноборони.

Міністр особливо відзначив голів ВЦА та мерів, які сьогодні на передовій, і наголосив, що Чернігів, Суми, Конотоп, Харків, Маріуполь, Херсон, Миколаїв – це форпости Європи.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Путін оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети влучають в житлові будинки українців.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Збройні сили України за підтримки всього народу мужньо протистоять агресії.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі. Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан ініціював початок розслідування ситуації в Україні.

38 країн звернулися із спільним зверненням до Міжнародного кримінального суду (МКС) провести розслідування військових злочинів Росії в Україні.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply