RADIO7

#добреналаштоване

Українці надіслали у чатбот єВорог понад 940 заяв про колаборантів

Українці надіслали у чатбот єВорог понад 940 заяв про колаборантів

За час роботи чатботу єВорог українці вже надіслали понад 940 повідомлень про колаборантів, усі вони передані до СБУ.

Про це Патрульна поліція повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Українці вже надіслали понад 940 заявок про колаборантів у чатбот. Усіх їх вже передали до СБУ”, – зазначається в повідомленні.

Правоохоронці нагадали, що поінформувати про колаборанта можна у кілька кліків. Для цього у чатботі єВорог потрібно вибрати пункт “Повідомити про колаборантів”, потім – вказати їхню геолокацію та додати фото або відео.

Після цього громадянину необхідно описати, чому він вважає особу колаборантом, та уточнити, як саме вона допомагає загарбникам. Якщо не вдалося зняти колаборанта на камеру, необхідно надсилати заявку з текстом та всіма подробицями.

“Знімайте зрадників прихованою камерою без звуку та з безпечного місця. Не забувайте видаляти листування з єВорогом та фото з вашого телефона“, – попередили поліцейські.

Чатбот єВорог був створений у Телеграмі Міністерством цифрової трансформації. Перейти до нього можна з головного екрана застосунку “Дія” або із соцмереж Мінцифри: https://t.me/evorog_bot.

Як повідомлялося, у Міноборони заявили, що завдяки повідомленням у чатботі єВорог українські військові отримують точні координати ворогів.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply