RADIO7

#добреналаштоване

Українські військові взяли в полон підполковника армії рф

Українські військові взяли в полон підполковника армії рф

128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада взяла в полон високопоставленого штабіста 58-ї російської армії.

Як передає Укрінформ, про це бійці бригади повідомили у Фейсбуці.

«У ході бойової сутички з росармією штурмовики 128 окремої гірсько-штурмової бригади взяли в полон начальника групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії», – йдеться у повідомленні.

Полонений Кошель Александр Олегович, 5 квітня 1982 року народження, особистий номер Ф-905994, військове звання – підполковник.

У 128-й бригаді повідомили, що одразу після взяття Кошеля в полон росіяни кинули значні сили, намагаючись його визволити. Зокрема, вони підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по наших штурмовиках.

«Внаслідок ворожого вогню не постраждав, полоненого доставили в безпечне тилове місце», – зазначили бійці 128-ї бригади.

Відчайдушні спроби ворога визволити полоненого українські штурмовики пояснили тим, що Кошель був на прямому зв’язку з командувачем 58-ї армії рф Михайлом Зуськом, котрому особисто робив щоденні доповіді.

«Зараз полонений Кошель дає покази нашим контррозвідникам», – повідомили у бригаді.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply