RADIO7

#добреналаштоване

Українські війська перейшли у контрнаступ на окремих напрямках – Генштаб

Українські війська перейшли у контрнаступ на окремих напрямках – Генштаб

Збройним Силам України станом на ранок 16 березня вдалось завдати нищівних ударів по угрупованнях військ окупантів на тимчасово зайнятих територіях України та, на окремих напрямках, перейти у контрнаступ.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ у Фейсбуці.

«Стан, положення та характер дій сил оборони суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали. Збройним Силам України вдалось завдати нищівних ударів по угрупованнях військ окупантів на тимчасово зайнятих територіях України та, на окремих напрямках, перейти у контрнаступ», – йдеться у повідомленні.

У Генштабі нагадують, що за підсумками попередньої доби, за рахунок дій протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України, було знищено три літаки (два з них Су-34). Крім того – збито один вертоліт, три БПЛА оперативно-тактичного рівня та дві крилаті ракети. Додаткова інформація зараз уточнюється. Авіація Повітряних Сил продовжувала завдавати ракетно-бомбових ударів по наземних цілях. Було здійснено дев’ять авіанальотів на колони техніки та скупчення військ окупантів. Окупаційні війська продовжують завдання ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі та густонаселених районах українських міст. Противник продовжує зазнавати втрат на відступах на окремих напрямках. Основні зусилля окупантів зосереджуються на закріпленні та утриманні раніше зайнятих рубежів та районів оборони.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 15 березня 2022 року, ворогом втрачено (знищено повністю, або втрачена боєздатність) до 40% підрозділів, залучених до т.зв. “операції” на території України.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply