RADIO7

#добреналаштоване

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ рф із Томська

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ рф із Томська

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ Збройних сил російської федерації з міста Томськ.

Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ ЗСУ в Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Ми продовжуємо публікувати документи знищених російських окупантів, які, виконуючи злочинні накази керівництва держави та свого командування, прийшли з війною в Україну вбивати мирне населення. Так, нещодавно в районі інтенсивних боїв українськими воїнами-десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного із підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального ВО ЗС російської федерації, м. Томськ», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підрозділи саме цієї військової частини постійно брали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця. В цей день під час бою з українськими воїнами чимало “асвабадітелей” згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати за наявними документами.

Зокрема, під час огляду особистих речей одного з типових представників “русcкого мира” з Оренбурга, молодшого сержанта Саккузиєва Кайрата Муханмадиєвича наявні документи дали зрозуміти про його недовгу військову кар’єру. Саме фах снайпера, навідника – командира танка та закінчення інтенсивних курсів за програмою “виживання” при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

Також ідентифікували по нарукавних знаках та погонах ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта Кочановського А.М.

«Мабуть, ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій. Вони зіткнулись із сильною, професійною та нещадною відсіччю підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. І тепер цей ворог назавжди залишиться лежати в полях нашої священної землі», – додали в ДШВ.

Як повідомлялося, на території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито 7 атак ворога, знищено 10 танків, 18 одиниць броньованої та 8 одиниць автомобільної техніки, 1 артилерійську систему, а також міномет противника з розрахунком.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply