RADIO7

#добреналаштоване

Українські артилеристи завершили теоретичну підготовку із застосування гаубиць PzH 2000

Українські артилеристи завершили теоретичну підготовку із застосування гаубиць PzH 2000

Українські артилеристи завершили теоретичну підготовку щодо застосування німецьких гаубиць PzH 2000 та перейшли до практичного застосування.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє Оперативний ЗСУ.

«Наші артилеристи завершили теоретичну підготовку на німецьких САУ «PzH 2000» та перейшли до практичного застосування. При цьому група українських, нідерландських та німецьких фахівців зібралися разом та адаптували програмне забезпечення PzH 2000. Так, наші модернізували самохідні гаубиці PzH 2000 та доопрацювали програмне забезпечення систем озброєння, яке невдовзі нищитиме ворога», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок оголосила 10 травня у Києві, що Німеччина розпочне навчання 40 українських військових управління гаубицями Panzerhaubitze 2000. Увечері того ж дня артилеристи та техперсонал прибули до Ідар-Оберштайна, земля Рейнланд-Пфальц, на навчання.

Panzerhaubitze 2000 — найсучасніша самохідна броньована артилерійська установка з гарматою на гусеничному автомобілі. Зі стандартним боєкомплектом 55-тонна САУ досягає дальності стрільби в 30 кілометрів, зі спеціальними боєприпасами – значно більше.

Фото: Оперативний ЗСУ/Телеграм

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply