RADIO7

#добреналаштоване

Українські абітурієнти 1 серпня отримають рекомендації на бюджет

Українські абітурієнти 1 серпня отримають рекомендації на бюджет

Українські абітурієнти 1 серпня в електронних кабінетах отримають рекомендації до зарахування на бюджет до університетів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У тих, кого рекомендують на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування». Таким абітурієнтам необхідно буде до 18:00 6 серпня подати оригінали документів на зазначену спеціальність до певного вишу. Після того, як документи подані — в електронному кабінеті статус зміниться на «Включено до наказу», це означатиме, що абітурієнта прийняли на бюджетну форму навчання.

У разі, якщо вступник вчасно не подасть документи, його рекомендація на бюджет анулюється, а статус в електронному кабінеті зміниться на «Виключено зі списку рекомендованих».

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Таких абітурієнтів мають зарахувати до 18 серпня.

Нагадаємо, що з 25 червня в Міносвіти запрацювала гаряча телефонна лінія та приймальня щодо вступної кампанії 2018 року.

За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 222 учасники змогли отримати максимальний бал за тест.

У квітні Міносвіти оприлюднило кількість бюджетних місць до вишів у 2018 році.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/ukrainski-abituriienty-1-serpnia-otrymaiut-rekomendatsii-na-biudzhet

Leave a Reply