RADIO7

#добреналаштоване

Хустські театрали досі не мають місця для повноцінних репетицій

Хустські театрали досі не мають місця для повноцінних репетицій

Попри несприятливі умови Сергій Архипчук хоче поставити у Хусті дитячий мюзикл «Червона Шапочка».

Україномовна музична версія «Червоної Шапочки» є одним з найпопулярнішим мюзиклом, відомим на всіх континентах, де є українська діаспора – від Канади до Австралії. Авторами цього твору були письменник Леонід Полтава і Василь Безкоровайний, які жили й працювали за межами України. Завдяки їх інтерпретації до персонажів казки додалися і Мавка, і потерчата, і звірі карпатських лісів. У п’єсі використано відомі з дитинства українські народні пісні.

Цього року актори Закарпатського театру драми і комедії на чолі з режисером Сергієм Архїипчук розпочали репетиції постановки, яка безперечно викличе найширший інтерес.

Як сказала акторка і поетеса Лесі Чепелюк, ми продовжуємо дивувати публіку незвичними рішеннями декорацій, костюмів, вигадливого реквізиту, постановочних проектів. Для постановки хореографічних номерів запрошували хореографів з Києва: В’ячеслава Гурова(народні танці) та Марію Сало (сценічна пластика).

На жаль, у зв’язку із закриттям театру на ремонт колектив досі не має постійної площадки для підготовки. Репетиції проводяться де лише є змога (у читальній залі міської бібліотеки (директор Вікторія Курденко), у танцювальному залі у студії “Рондо” (президент клубу Віталій Сініченко), які самі запропонували місце для репетицій.

Поневіряємося як бомжі, – зізнається у розмові один з акторів театру.

Цього року хустяни відкрили театральний сезон виставою «Наталка Полтавка», заслуживши винятково схвальні відгуки. Деякі театрали назвали роботу Сергія Архипчука і колективу найкращою постановкою драми Котляревського.

 

Leave a Reply