RADIO7

#добреналаштоване

Україна приймає перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

Україна приймає перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

У конкурсі візьмуть участь дизайнери з 9 країн: Грузії, Естонії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Всі вони – переможці і призери національних конкурсів в своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору і високий рівень учасників конкурсу.
Для освітлення International Young Designers Contest запрошено авторитетні міжнародні fashion-ресурси і журналістів з країн-учасниць конкурсу.
Оцінювати роботи конкурсантів будуть визнані експерти з п’яти країн світу:
Liana Satenstein – головний редактор fashion-новин Vogue.com (США)
Yu Masui – скаут LVMH Prize, японський журналіст, контриб’ютор провідних міжнародних видань, блогер, відомий своїм знаковим стилем (Японія)
Riccardo Terzo – скаут проекту Vogue Talents, стиліст і журналіст Vogue Italia (Італія);
Giovanni Ottonello – професор, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design (IED) – міжнародної мережі університетів, що надають вищу освіту в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications (Італія);
Adriano Batista і Jose Llamas – головні редактори іспанського журналу Fucking Young! – видання про чоловічу моду, орієнтованого на сучасну молодь. Журнал постійно співпрацює з молодими фотографами, дизайнерами і стилістами, відкриваючи нові імена (Іспанія).

Міжнародне журі визначить переможця, який отримає Грант на подальший розвиток свого бренду, включаючи грошову винагороду і один з курсів програми в Istituto Europeo di Design. Призовий фонд в цілому становить 10 000 доларів.

Напередодні конкурсу, 5 липня, в арт-просторі ЦУМ на сьомому поверсі відбудеться відкриття виставки ескізів і мудбордов колекцій. Виставка триватиме до 16 липня, і всі бажаючі отримають можливість ознайомитися з роботами конкурсантів. 15 липня 2018 на Хрещатику ми станемо свідками не просто яскравого шоу, а результату об’єднаних зусиль фахівців з різних країн з метою створення реальних можливостей для молодих дизайнерів. International Young Designers Contest відкриє імена, які стануть майбутнім світової fashion-індустрії.

 

 

 

Leave a Reply