RADIO7

#добреналаштоване

Україна отримає 50 французьких гелікоптерів Aurbus у 2022 році, – МВС

Україна отримає 50 французьких гелікоптерів Aurbus у 2022 році, – МВС

У наступному році Україна отримає 50 гелікоптерів французького виробництва Aurbus Helicopters. Їх будуть використовувати для транспортування донорських біоматеріалів, а також для убезпечення від лісових пожеж.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського у Facebook.

“На наступний рік маємо дуже амбітні плани на якісне оснащення технікою та статус найбільшого у Європі парку авіатехніки.Так, ми отримаємо 50 сучасних гелікоптерів французького виробництва Aurbus Helicopters” – написав Монастирський.

Він зазначив, що буде збудований Ситуаційний центр моніторингу, який аналізуватиме супутникові термознімки та допоможе ліквідувати природні пожежі на ранній стадії.

“Уся ця техніка забезпечуватиме реалізацію двох надважливих проектів – “Єдиний аеромедичний простір” та “Європейський хаб пожежної безпеки”, – уточнив Монастирський.

Зокрема,”Єдиний аеромедичний простір”, за ого словами, допоможе покрити карту України пунктами базування гелікоптерів для аеромедичної евакуації і транспортування донорських біоматеріалів.

Разом з тим “Європейський хаб пожежної безпеки” допоможе попередити до 90% лісових пожеж використовуючи протипожежні літаки вітчизняного виробництва ДП “Антонов”.

 

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply