RADIO7

#добреналаштоване

У захопленому Маріуполі чоловік розгорнув на даху будинку прапор України

У захопленому Маріуполі чоловік розгорнув на даху будинку прапор України

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі на даху будинку чоловік розгорнув синьо-жовтий прапор України на фоні зруйнованих загарбниками будинків.

Про це у Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада, опублікувавши відповідні фотографії, передає Укрінформ.

«Маріуполець вийшов на дах будинку окупованого міста та на фоні зруйнованих росіянами будинків розгорнув синьо-жовтий прапор, на якому написано: “Маріуполь – це Україна”. Також на стягу можна прочитати куплет з Державного Гімну: Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці», – йдеться у дописі під фото.

У міськраді пояснили, що так чоловік привітав рідну країну з Днем Незалежності.

Там підкреслили, що маріупольці продовжують проявляти справжню сміливість, навіть коли за прапор чи українську мову можна отримати покарання.

Як повідомляв Укрінформ, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.

Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».

Жителі міста чинять спротив «владі» – розповсюджують по місту наліпки та листівки з українською символікою. А в День Незалежності України, 24 серпня, рух опору підняв Прапор України у тимчасово захопленому росіянами Маріуполі.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply