RADIO7

#добреналаштоване

У США вандали обстріляли розподільчі станції: без електрики залишився весь регіон

У США вандали обстріляли розподільчі станції: без електрики залишився весь регіон

У одному з центральних регіонів американського штату Північна Кароліна вже другу ніч немає електроенергії через навмисне пошкодження розподільчих станцій.

Як повідомляє Укрінформ, про це передає телеканал CNBC.

“Жителі центрального регіону Північної Кароліни вже другу ніч живуть за від’ємних температур та без електроенергії після того, як вандали відкрили вогонь по двох розподільчих станціях, що влада називає “спрямованим нападом””, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що мотиви вандалів, які в суботу вночі виламали ворота двох розподільчих станцій у регіоні Мур та обстріляли обладнання, достеменно досі невідомі.

“Через пошкодження школи будуть зачинені у понеділок і, можливо, довше”, – зауважує CNBC.

За даними телеканалу, електроенергія у 40 тис. домівок зникла о 7 вечора за місцевим часом в суботу. Наразі близько 64% користувачів у переважно сільському регіоні залишаються без електропостачання.

Очікується, що ремонтні роботи на розподільчих станціях можуть тривати до четверга.

“У ніч на понеділок в регіоні було оголошено комендантську годину та відкрито притулок, здатний прийняти до 250 людей”, – розповідає CNBC.

Як повідомляв Укрінформ, росія з 10 жовтня проводить масовані ракетні атаки української електромережі. Останній масований ракетний обстріл відбувся 23 листопада.

Фото: gettyimages

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply