RADIO7

#добреналаштоване

У США попередили про нову кіберзагрозу Україні з боку Росії

У США попередили про нову кіберзагрозу Україні з боку Росії

Протягом 2018 року російські спецслужби та урядові агентства будуть проводити потужні кібератаки проти США, країн Заходу, а також безпосередньо проти України.

Таку заяву зробив директор Національної розвідки США Деніел Коатс, повідомляє “Укрінформ“. “Ми очікуємо, що протягом наступного року Росія проводитиме більш потужні та більш руйнівні кібероперації, очевидно, застосовуючи нові можливості проти України”, – наголосив він.

За словами Коатса, американська розвідка очікує, що від Росії слід чекати нової небезпеки у сферах, де вона вже здійснює кібероперації проти України.

Як мінімум, ми очікуємо, що Росія буде продовжувати використовувати пропаганду, соціальні медіа, підставних осіб, промови спікерів та інші засоби впливу, щоб спробувати посилити соціальні та політичні перепони у Сполучених Штатах,
– заявив директор Нацрозвідки США.

При цьому, за прогнозами Коатса, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, “у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем”.

Leave a Reply