RADIO7

#добреналаштоване

Мера Одеси Труханова затримали в аеропорту Бориспіль

Мера Одеси Труханова затримали в аеропорту Бориспіль

Мер Одеси після повернення з Варшави був затриманий в аеропорту Бориспіль, повідомила журналіст Радіо Свобода Наталія Седлецька.

За її словами, Труханова затримали прикордонники, після чого передали співробітникам Національного антикорупційного бюро.

Згодом інформацію про затримання Труханова підтвердили і в НАБУ, повідомляє Українська правда.

Як повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, вранці Труханов прилетів із Варшави в аеропорт Бориспіль, де його затримали прикордонники.

Труханову також одразу вручили підозру.

“Відносно даного громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів, проінформували ініціатора. Приїхали представники НАБУ, які вручили йому підозру”, – сказав Слободян.

13 лютого детективи НАБУ повідомили про підозру Труханову в скоєнні кримінального злочину щодо розтрати коштів при закупівлі заводу Краян.

З 12 по 16 лютого, за даними міськради Одеси, Труханов знаходиться в Чехії, де у нього заплановані робочі переговори на рівні Міністерства промисловості і торгівлі.

У Міністерстві промисловості і торгівлі та Міністерстві закордонних справ Чехії не змогли підтвердити інформацію про відрядження Труханова в Прагу.

Leave a Reply