RADIO7

#добреналаштоване

У «Слузі народу» заявили про загрозу зриву виборів до Ради через рішення суду про пережеребкування партій

У «Слузі народу» заявили про загрозу зриву виборів до Ради через рішення суду про пережеребкування партій

У «Слузі народу» побоюються, що рішення суду про пережеребкування партій для визначення їхніх номерів у бюлетені може зірвати позачергові парламентські вибори, заплановані на 21 липня.

Про це заявив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «1+1».

«Насправді ситуація досить небезпечна. Тому що, наскільки мені відомо, частину бюлетенів вже надруковано. 5 мільйонів 200 тисяч. Це означає, що витрачена частина бюджетних коштів, і це може привести до зриву виборів», — зазначив Разумков.

За його словами, для того, аби передрукувати виборчі бюлетені, потрібно мати час та додаткові кошти, виділення яких в бюджеті не передбачене.

Разумков додав, що «це одна з технологій, яка може бути використана» для зриву виборів у Верховну Раду України.

«Я сподіваюся, що ще не пройдено всі інстанції і суд ухвалить зважене, збалансоване і законне рішення. І можливо цього не відбудеться», — сказав він.

Напередодні суд зобов’язав ЦВК провести пережеребкування партій. Відповідний позов подала «Аграрна партія України». Приводом для цього стало те, що партії «Рух Нових Сил» Міхеїла Саакашвілі присвоїли 22 номер у бюлетені без жеребкування.

Нагадаємо, 23 червня, ЦВК відмовила у реєстрації кандидатів, включених до виборчого списку «Руху Нових Сил». У комісії пояснили, що позачергові вибори було призначено указом президента від 21 травня, а відтак розгляд 8 травня на засіданні політради партії питань, пов’язаних з участю у позачергових виборах «не міг бути здійснений».

Дивись: 1:13

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-sluzi-narodu-zayavili-pro-zagrozu-zrivu-viboriv-do-radi

Leave a Reply