RADIO7

#добреналаштоване

Італія працює над скасуванням санкцій ЄС проти Росії

Італія працює над скасуванням санкцій ЄС проти Росії

Італія працює над скасуванням санкцій ЄС проти Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Римі, повідомляє ANSA.

За його словами, між РФ та Італією відносини у “чудовому стані”.

“Ми вважаємо, що санкції є тимчасовим заходом. І Італія працює над створенням умов для подолання цього стану відносин між ЄС та Росією, який є поганим і для ЄС, і для Росії”, – сказав Конте.

Також вони говорили про війну на Донбасі. Під час зустрічі Путін сказав, що уся відповідальність за вирішення конфлікту лежить ніби-то на Україні. Цю заяву Конте м’яко заперечив.

“Коли президент Путін, мій друг Володимир, каже, що не все залежить від Росії, він надто скромний. Правда в тому, що Росія може зіграти важливу роль у вирішенні цієї суперечки”, – сказав він.

Нагадаємо, минулого місяця у зв’язку із недотриманням умов мінських угод на Донбасі Європейський союз вирішив продовжити ще на пів року секторальні економічні санкції проти РосіїЗняття цих санкцій можливе тільки у випадку повного виконання мінських домовленостей.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/konte-italiya-rabotaet-otmenoy-sanktsiy-es-1562307282.html

Leave a Reply