RADIO7

#добреналаштоване

У шести областях України – знеструмлення через негоду

У шести областях України – знеструмлення через негоду

Станом на ранок 29 березня генерація має необхідні обсяги потужності для повного забезпечення потреб споживачів, але через негоду є знеструмлення у шести областях України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«Незважаючи на суттєве збільшення попиту внаслідок похолодання, генерація має необхідні обсяги потужності для повного забезпечення потреб споживачів електроенергії по всій країні. На Житомирщині можливі обмеження електропостачання через ремонти мережевої інфраструктури. Майже повністю відновлене електропостачання у раніше постраждалих від негоди Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях та на Закарпатті», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що широким фронтом негода змістилась із заходу в центр країни: від півночі (Чернігівська область) до півдня (Одеська та Миколаївська області).

Тож значні знеструмлення є на Київщині (більш як 31 тис. абонентів станом на 9:00 без світла), у Чернігівській області (5 тис.), Черкаській області (3,7 тис.), Хмельницькій області (3,2 тис.), Одеській і Миколаївській областях (по 2,5 тис.). Ремонтні бригади працюють над усуненням пошкоджень та відновленням електропостачання.

Тривають роботи з відновлення пошкоджених російськими обстрілами мереж у Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Як повідомлялося, через негоду 28 березня були знеструмлення споживачів у 8 областях на заході та півдні України.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply