RADIO7

#добреналаштоване

У росії почалися проблеми з експортом зброї через війну в Україні – британська розвідка

У росії почалися проблеми з експортом зброї через війну в Україні – британська розвідка

Широкомасштабна агресія російської федерації проти України завдала значної шкоди російському військово-промисловому комплексу.

Як передає Укрінформ, про це з посиланням на дані розвідки повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Твіттері.

«росія навряд чи зможе виконати деякі експортні замовлення на бойові броньовані машини через винятковий попит на такі машини для власної армії в Україні та через посилення впливу західних санкцій», – зазначили у відомстві.

В Міноборони Великої Британії навели один з таких прикладів, коли рф не змогла виконати експортне замовлення. Зокрема, йдеться про те, що нещодавно білорусь оприлюднила деталі нового модернізованого основного бойового танка (ОБТ) Т-72Б. Ймовірно, білорусь розробила це альтернативне рішення замість програми модифікації Т-72Б, угода про яку була раніше укладена з російською державною компанією «Уралвагонзавод».

«росія давно вважає оборонну промисловість однією із своїх найважливіших експортних статей, однак її військово-промисловий потенціал зараз переживає значну напругу, а довіра до багатьох систем озброєння підірвана їх зв’язком із поганими результатами російських військ у війні в Україні», – підсумували у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, раніше в британській розвідці заявили, що просування російських військ на сході України за останній місяць було мінімальним.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply