У місті Рахів пізно ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2103», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,32 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
У Рахові патрульні затримали нетверезого водія
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/huge_861060ac-7959-42a0-8bb9-d3246aaa515e-640x394.jpg)
Leave a Reply