За минулу добу працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського відділення задокументували факт керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та скоєння ДТП. На правопорушника складено відповідні адмінпротоколи.Учора, 14 лютого, ввечері працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського району помітили під час патрулювання на автодорозі між селами Домбоки-Кайданово Мукачівського району автомобіль у кюветі. Це був «Sеаt» іноземної реєстрації. За кермом іномарки перебував житель Ужгорода в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився. На нього в присутності двох свідків склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Leave a Reply