RADIO7

#добреналаштоване

У Хусті відкрилася спільна виставка талановитих художниць«Мелодія кольору»

У Хусті відкрилася спільна виставка талановитих художниць«Мелодія кольору»

14 лютого Хустська міська картинна галерея наповнилася мелодією кольору, ароматом квітів, теплом сонця, жіночою енергетикою, а ще – неперевершеним звучанням бардівської пісні… Саме так ексклюзивно відбулося відкриття спільної експозиції двох чарівних художниць міста над Тисою Ольги П`ятаєвої та Марини Гриб. Творчий тандем представив близько 70 робіт, більшість з яких – живописні полотна та графіка, а також кілька робіт, виконаних у техніці батик та кераміка.

Підтримати художниць і розділити з ними радість презентації творчого доробку завітали друзі, колеги, юні вихованці, адже обидві мисткині працюють викладачами образотворчого відділу Хустської школи мистецтв.

“Ідею проведення спільної виставки виношували близько двох років. Завжди хотіли поділитися з іншими своїм баченням прекрасного, його втіленням на полотні. Приміром, різноманіття фактур і станів природи я намагаюся передавати в пейзажах, настрій тепла і свята вкладаю в зображення квітів”, – поділилася з “Карпатським об`єктивом” художниця Ольга П`ятаєва.

До слова, крім художнього таланту, пані Ольга володіє прекрасним голосом. Вона – талановитий бард. Тож чудовим подарунком для присутніх на відкритті експозиції стали авторські пісні у її виконанні під акомпанемент гітари та виступ гостя з Криму, барда Олександра.

Своїм різнобарв`ям зачарували відвідувачів й живописні картини творчої колеги пані Ольги – художниці Марини Гриб. Без сумніву, мисткиня також упевнено і послідовно торує вибраний нею шлях, означений творчим потенціалом та перспективою.

“Надзвичайно люблю писати картини. Це моє захоплення з дитинства. Здебільшого черпаю натхнення у багатстві й красі карпатської природи. Люблю різнобарв`я, зокрема у квітах, тому найбільше полотен з мого доробку – саме квітковий живопис,” – поділилася художниця Марина Гриб.

Загалом цього дня на адресу творчого тандему звучало чимало щирих вітань, зокрема особисто пані Ользі з нагоди її дня народження.

Своє захоплення експонованими роботами висловили голова народного творчого об`єднання “Митець Верховини” Валерій Дьордяк, голова ЛМО “Верховинська плеяда” Василь Білич, директорка Хустської школи мистецтв Інесса Чернянчук, а начальник управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради Володимир Власюк виконав приємну місію – вручив художницям подяки від міського голови за вагомий внесок у розвиток культури краю.

“Кожна з представлених робіт має свій стиль та характер, однак беззаперечно їх об`єднує ніжна, витончена жіночність. Представлені полотна заряджають весною, випромінюють жіночу ласку й тепло. Тож щиро бажаємо нашим чарівним колегам і надалі творити, радувати нас новими виставками”, – побажав директор Хустської картинної галереї, митець Орест Цюпко.

Тож хустяни та гості міста мають чудову нагоду насолодитися виставкою, яка триватиме до 25 лютого, та почути ексклюзивну мелодію кольору від Ольги П`ятаєвої та Марини Гриб.

Джерело: http://life.ko.net.ua/?p=75416

Leave a Reply