Щоб не втрачати час на вимушених канікулах, під час карантину учні мукачівських шкіл опановують шкільну програму вдома. В управлінні освіти кажуть: додаткових уроків та скорочення весняних канікул не буде.
Щоб не втрачати час на вимушених канікулах, під час карантину учні мукачівських шкіл опановують шкільну програму вдома. В управлінні освіти кажуть: додаткових уроків та скорочення весняних канікул не буде.
Leave a Reply