RADIO7

#добреналаштоване

У Міноборони Британії сумніваються, чи назбирає росія 300 000 військових

У Міноборони Британії сумніваються, чи назбирає росія 300 000 військових

Через матеріально-технічні та адміністративні проблеми російській армії буде дуже важко назбирати 300 тисяч солдат в рамках своєї оголошеної часткової мобілізації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Твіттері.

«21 вересня путін оголосив про «часткову мобілізацію» для підтримки операцій в Україні. Пізніше міністр оборони росії Шойгу підтвердив, що мобілізація передбачатиме призов 300 000 військовослужбовців запасу. росія, ймовірно, буде мати справу з матеріально-технічними та адміністративними проблемами навіть зі збором 300 000 військовослужбовців. Ймовірно, країна спробує створити нові формування з багатьма з цих військових, які навряд чи будуть боєздатними протягом кількох місяців», – заявили у відомстві.

У британському Міноборони додали, що навіть така обмежена мобілізація, швидше за все, буде дуже непопулярна серед частини російського населення.

«путін йде на значний політичний ризик у надії отримати таку необхідну бойову силу. Цей крок фактично є визнанням того, що росія вичерпала запас добровольців, які бажають воювати в Україні», – зазначили у відомстві.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply