RADIO7

#добреналаштоване

У Маріуполі знайшли ще одну братську могилу – у ній понад 100 тіл

У Маріуполі знайшли ще одну братську могилу – у ній понад 100 тіл

У Маріуполі знову виявили братську могилу на понад 100 тіл. Сумні знахідки відбуваються щотижня, але окупанти ексгумацію та перепоховання не проводять.

Про це в Телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

«Сумні знахідки щотижня. Нова братська могила під завалами на Лівобережжі, вул. Київська 53. Знов понад 100 тіл людей з кінця лютого. Окупанти поруч розбирають завали, знов про перепоховання не йдеться. Люди фактично продовжують жити в склепах», – написав Андрющенко.

За його словами, ексгумація в Маріуполі фактично зупинена. Окупаційна влада настільки захопилась створенням картинки відновлення, що на перепоховання не має часу.

«Тимчасові вуличні могили потроху перетворюються на постійні. Кальміуський район, вул. Котляревського, 8-а за два кроки від «гуманітарного штабу» могили з квітня. Досі», – додав радник мера Маріуполя.

Як повідомляв Укрінформ, 27 червня в Маріуполі на пр. Перемоги та вул. Меотиди знайдено понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами.

У захопленому Маріуполі загарбники приступили до прямого знесення будинків без розбирання завалів, і якщо під завалами були тіла загиблих, їх вивозять на сміттєзвалище.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

Фото: АА

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply