RADIO7

#добреналаштоване

У Маріуполі – нова хвиля мародерства через ротацію російських військ

У Маріуполі – нова хвиля мародерства через ротацію російських військ

У Маріуполі через ротацію російських військ виникла нова хвиля їхнього мародерства. Вони зламують вцілілі квартири та вивозять майно.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграмі, передає Укрінформ.

«У зв’язку з початком наступу на Сході спостерігаємо тенденцію ротації російських військових на найманців з “ДНР”. Припускаємо, що це пов’язано з намаганням посилити позиції в частині наступу. З цим виникла нова хвиля мародерства з боку російських військових. Вони масово зламують вцілілі квартири та вивозять майно – переважно побутову техніку. Нічого нового для росіян – крадіжки та підлість», – написав Андрющенко.

Як повідомлялося, почалася друга фаза повномасштабної російсько-української війни. Очікується, що битва на сході України буде головною в другій фазі цієї війни.

Агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Маріупольський міський голова раніше заявляв, що з початку російського вторгнення у місті загинули до 20 тисяч мирних жителів. За даними Головного управління розвідки МОУ, у Маріуполі зафіксовано перебування 13 російських мобільних крематоріїв для зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Усіх потенційних свідків звірств загарбники намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Маріуполь продовжують боронити бійці полку «Азов», українська морська піхота, мотострілки.

Фото: АА

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply