RADIO7

#добреналаштоване

У Лисичанську не встигають підраховувати кількість пошкоджених будинків

У Лисичанську не встигають підраховувати кількість пошкоджених будинків

У Лисичанську від авіаударів російських військ зруйновано відділ поліції, пошкоджено територію Лисичанського нафтопереробного заводу (НПЗ).

Про це в Фейсбуці повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Лисичанськ потерпає від нескінченних авіаударів / Фото: Луганська ОДА

 

«У місті важко знайти безпечне місце. Люди мріють хоча б про пів години тиші, але окупанти не спиняються, обстрілюючи зі всіх наявних видів озброєння. Вчора на Лисичанськ здійснено декілька авіанальотів. Руйнувань дуже багато. Так, авіаударів завдано по території нафтопереробного заводу та у районі Вовчоярівки. Повністю знищено приміщення відділу поліції», – повідомив Гайдай.

Також пошкоджена така кількість будинків, що вже не встигають підраховувати. У підвальному приміщенні одного із них після ліквідації пожежі знайшли тіло жінки без ознак життя.

У місто регулярно намагаються увірватися диверсанти. Зокрема, у районі Верхньокам’янки вчора одну ДРГ було знешкоджено.

Начальник обласної військової адміністрації додав, що ворог не припиняє обстріл території уздовж річки Сіверський Донець.

Вогнем росіян уражені обидва береги – і з боку Сєвєродонецька, і з боку Лисичанська. Майже під постійним вогневим тиском район «Донсоди».

«Ворог не полишає намірів блокувати Лисичанськ та взяти під контроль ділянку автошляху Лисичанськ – Бахмут. 29 червня ним обстріляна цивільна інфраструктура Лисичанська та Верхньокам’янки. Сьогодні зранку росіяни ведуть наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії поблизу Лисичанського нафтопереробного заводу», – зазначив Гайдай.

Як повідомляв Укрінформ, росіяни кілька разів з початку широкомасштабної агресії обстріляли ракетами Кременчуцький НПЗ, а також ТЕЦ, відновлення якої до початку опалювального сезону стало неможливим.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply