RADIO7

#добреналаштоване

У Конгресі США схвалили 700 млн доларів фінансової підтримки для України

У Конгресі США схвалили 700 млн доларів фінансової підтримки для України

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів схвалила проекти законів, у яких передбачено майже 700 млн доларів для підтримки України. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на посольство України в США.

Зазначається, що йдеться про законопроекти щодо фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік.

Зокрема, у проекті закону про “Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік” передбачено 250 млн доларів допомоги, що пропонується виділити для безпекової підтримки Україні. Із зазначеної суми 50 млн доларів має бути спрямовано виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

“Кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств визначено обсягом 445,7 млн доларів. Зазначена сума включає, зокрема, асигнування для надання нашій державі безпекової допомоги за програмою “Міжнародне військове фінансування”, – додали в посольстві.

Тепер проекти аналогічних законодавчих актів повинет ухвалити Сенат. Тоді вже обидві палати Конгресу узгодять остаточну редакцію законопроектів і їх передадуть на підпис президентові США Дональду Трампу.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/post-premera-velikobritanii-pretenduyut-hant-1561085067.html

Leave a Reply