RADIO7

#добреналаштоване

У КМВА кажуть, що поширили попередню інформацію про «падіння супутника», аби заспокоїти киян

У КМВА кажуть, що поширили попередню інформацію про «падіння супутника», аби заспокоїти киян

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко заявив, що КМВА розповсюдила попередню інформацію про “падіння супутника”, щоб заспокоїти киян, які бачили яскравий спалах у небі 19 квітня близько 22:00.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.

За словами Попка, близько 22:00 години 19 квітня у межах Києва у небі було зафіксовано падіння невідомого повітряного об’єкту. Після перевірки та уточнення, інформація щодо ймовірного застосування ворожих літальних апаратів чи повітряного удару ракетним озброєнням не підтвердилася.

“Але дуже яскраве світіння від падіння невідомого об’єкту викликало у киян хвилювання і занепокоєння. Аби заспокоїти мешканців та гостей столиці, Київська міська військова адміністрація оприлюднила інформацію про ймовірне падіння американського сателіта і з поміткою “попередня інформація”, – зазначив Попко.

Він додав, що на той момент даних чи попереджень про можливе входження в атмосферу Землі значного за розмірами космічного тіла від жодного світового аерокосмічного агентства чи астрономічної обсерваторії не було. Проте було попередження від NASA про падіння на Землю їхнього космічного супутника.

“Зараз, після офіційної заяви NASA ми можемо дати уточнену інформацію – це не був їхній супутник. Що саме це було – мають з’ясувати виключно фахівці. Але найголовніше це безпека Києва і спокій киян. Це не був ракетний обстріл, наша протиповітряна оборона не застосовувала наявне озброєння”, – наголосив Попко.

Своєю чергою у NASA спростувало твердження, що спалахи на Києвом могли бути спричинені падінням з орбіти супутника RHESSI.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply