RADIO7

#добреналаштоване

У Хусті безробітним роз’яснили пенсійне законодавство

У Хусті безробітним роз’яснили пенсійне законодавство

У зв’язку з пенсійною реформою виникає дуже багато питань у пересічних громадян, які на сьогоднішній день перебувають в офіційному статусі безробітного.
15 лютого 2019 року в приміщенні Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості пройшов семінар для осіб старше 50 років , в якому взяла участь головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Хустського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області Марта Горщар, яка ознайомила присутніх про зміни , які відбулися в пенсійному законодавстві України, розповіла про порядок оформлення документів для призначення пенсії .
Особливу увагу було приділено перевагам легального працевлаштування, адже гарантією отримання пенсії в майбутньому є сплата страхових внесків до Пенсійного фонду.
Фахівець фонду повідомила присутніх про широкі можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України , який сприяє отриманню електронних послуг та інформації про страховий стаж і сплату внесків, проведення розрахунку майбутньої пенсії та пенсійної інформації без відвідування Пенсійного фонду.

Хустське об’єднане управління Пенсійного Фонду України Закарпатської області

Leave a Reply