RADIO7

#добреналаштоване

У Херсоні повністю відновлене газопостачання

У Херсоні повністю відновлене газопостачання

У Херсоні наразі повністю відновлене газопостачання, а також на 83% – електропостачання, на 92% – водопостачання та на 76% – тепло.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомила Херсонська міська рада.

«У Херсоні тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури територіальної громади. Відновлюється газо-, водо-, теплопостачання, а також водовідведення. Газопостачання повністю відновлено у м. Херсон, смт Антонівка, с-ще Молодіжне, смт Зеленівка, с. Богданівка, с. Петрівка, с-ще Сонячне, смт Наддніпрянське, с-ще Інженерне, смт Комишани, с-ще Зимівник, с-ще Благовіщенське, с-ще Приозерне, с. Степанівка, Садове, Придніпрянське», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до електропостачання підключено 119 500 точок обліку, що становить 83% від всіх споживачів. Централізоване водопостачання відновлено у всіх районах міста на 92%. Мікрорайони Карантинний острів та Корабел, а також Антонівка залишаються без централізованого водопостачання.

Окрім того, теплопостачання міста відновлено на 76%, працює 30 котелень із 37 котелень. 865 житлових будинків під’єднали до тепла.

Як повідомляв Укрінформ, російська армія за добу 26 грудня 40 разів обстріляла територію Херсонської області, 11 разів атакувала Херсон, є поранена людина.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply