RADIO7

#добреналаштоване

У Британії готові два законопроекти про новий референдум щодо Brexit

У Британії готові два законопроекти про новий референдум щодо Brexit

До британського парламенту цього тижня можуть внести два законопроекти для проведення нового референдуму щодо виходу країни з Євросоюзу. Про це повідомляє Independent із посиланням на джерела. “Високопоставлені депутати готові цього тижня зробити перші кроки у парламенті у питанні проведення нового референдуму щодо Brexit”, – йдеться у повідомленні. За даними Independent, парламентарії можуть уже цієї середи внести два законопроекти, які регулюють юридичні аспекти нового референдуму та зміст тексту бюлетеня.

Раніше, 11 січня, в уряді Великої Британії повідомили, що країна може й не вийти з Європейського Союзу 29 березня через те, що для цього потрібно ухвалити багато законів. Як відомо, 15 січня парламент Великої Британії проведе голосування щодо угоди з ЄС про Brexit, якої було досягнуто прем’єр-міністром країни Терезою Мей з Брюсселем у листопаді 2018 року. Офіційною датою виходу Великої Британії з ЄС є 29 березня цього року.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2618985-u-britanii-gotovi-dva-zakonoproekti-pro-novij-referendum-sodo-brexit-independent.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply