RADIO7

#добреналаштоване

У Боздоському парку відбудеться ювілейна «Ужгородська Палачінта»

У Боздоському парку відбудеться ювілейна «Ужгородська Палачінта»

Найсмачніший фестиваль зими «Ужгородська Палачінта» відбудеться у Боздоському парку з 8 до 10 лютого. Цей не просто кулінарний фест, а свято для усієї родини, цьогоріч відзначатиме невеликий ювілей – триватиме удесяте. Різноманітна програма, конкурси, майстер-класи, виступи колективів, локація для дітей, спортивні змагання, фотозона, зимова Мара та традиційний стовп з подарунками. Ось далеко не весь список атракцій для ужгородців та гостей міста. Головна ж вимога до кулінарів-учасників – присутність у меню млинців.

Сергій ДЕНИСЕНКО

співорганізатор фестивалю «Ужгородська Палачінта»

Щороку учасники нас дивують, вигадуючи не тільки нові смаки, але і способи подачі. Це завжди смачно видовищно. Переможці як завжди отримають «Золоту палачінтовку», виготовлену закарпатськими ковалями. Уже знаємо, що є учасники, що імпровізують зі смаками, — нас чекатиме така собі закарпатська екзотика. У суботу запрошуємо на живий концерт гурту «Вандор» — вхід вільний. Також у неділю будуть спортивні змагання — на фесті доведуть, що палачінти можуть бути залізними: тут відбудеться чемпіонат області із жиму лежачи. Завжди хочемо, аби фестиваль був дійсно фестивалем. Не просто ярмарок, куди туристи приходять поїсти – їдять і йдуть. Хочемо, аби кожна хвилина була зайнята, аби весь час щось відбувалося, тобто не тільки радість для шлунку, але і для вух, очей. Це таке свято, яке організовуємо для друзів та гостей міста, на яке цікаво прийти самим і не соромно привести друзів.

Організатори підкреслюють: млинців вистачить усім охочим. Найсмачнішу страву відзначать «Золотою палачінтовкою»,  буде також і грошова винагорода. Традиційно на фестивалі працюватимуть і волонтери, які збиратимуть кошти на благодійність. Народні гуляння продовжуватимуться аж до пізнього вечора. Завершиться ж дійство урочистим спаленням «зимової мари» та видовищним фаєр-шоу.

Джерело: http://uzhinform.com/suspilstv/u-bozdoskomu-parku-vidbudetsya-yuvilejna-uzhgorodska-palachinta.html

Leave a Reply