Третій мотопробіг за єдність Української держави стартує в Ужгороді на площі Театральній 15 липня 2019 року о 10.00. Акція має на меті продемонструвати територіальну цілісність України та єдність її багатонаціонального та поліконфесійного суспільства. Естафету передаватимуть від міста до міста, від області до області. Фінішує мотопробіг 23 липня в Одесі.
Наступного тижня в Ужгороді стартує третій мотопробіг за єдність України
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/66754433_1344135372415670_4923771759632580608_n.jpg)
Leave a Reply