RADIO7

#добреналаштоване

«Трансплантація дитячих органів» у Маріуполі – черговий фейк російських ЗМІ

«Трансплантація дитячих органів» у Маріуполі – черговий фейк російських ЗМІ

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України розповів про черговий фейк роспропаганди – “трансплантацію дитячих органів” у Маріуполі з подальшим їхнім вивезенням за межі України.

Як передає Укрінформ, про це ЦПД повідомив у Телеграмі.

Так, дезінформацією є повідомлення російських ЗМІ, з посиланням на слідчий комітет росії, що “у Маріуполі на базі Міжнародного комітету Червоного Хреста виявлено сотні медичних карток дітей із зазначенням здорових органів, при цьому про хвороби в них не згадується”. Так пропагандисти натякають аудиторії на “незаконну трансплантацію анатомічних матеріалів та вивезення їх за межі України”, підкреслюють у ЦПД.

Фейком є заява міністра закордонних справ росії сергія лаврова, що “терміни “спецоперації” росії в Україні обумовлені наказом категорично уникати ударів по цивільній інфраструктурі”. Таким чином останній намагається виправдати воєнні поразки рф в Україні, зазначають у ЦПД.

Крім того, маніпулятивною є заява лаврова в інтерв’ю французькому телеканалу TF1 про те, що, “на превеликий жаль, що стосується розпалювання українського націоналізму та неонацизму, Франція грає одну з ініціативних ролей. Нам сумно це бачити”.

Як повідомляв Укрінформ, Центр протидії дезінформації при РНБО та Генеральний штаб Збройних сил України закликали громадян, лідерів громадської думки та журналістів дотримуватися правил перевірки і поширення інформації.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply