Шановні пасажири КП “Ужгородський муніципальний транспорт”! З метою вивчення додаткового попиту на перевезення на міському маршруті №20 в Ужгороді із четверга, 21 лютого, і до п’ятниці 1 березня вводяться тимчасові зміни у розкладі руху: збільшується кількість рейсів та зменшується інтервал руху. Рішення щодо впровадження цього розкладу на постійній основі прийматиметься за результатами тестового виконання. Пропозиції щодо коригування часу відправлення рейсів на маршруті можна надсилати у відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку міської ради на електронну адресу transp@rada-uzhgorod.gov.ua або на сайт комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” Kpumt.com
Тимчасовий розклад руху автобусів на маршруті № 20 “пл. Корятовича — Речовий ринок”:
Leave a Reply