RADIO7

#добреналаштоване

«Талібан» заявив про бажання виступити на Генасамблеї ООН

«Талібан» заявив про бажання виступити на Генасамблеї ООН

Представник ООН заявив 21 вересня, що таліби висловили прохання про виступ перед світовими лідерами на засіданні Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку на цьому тижні.

Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш отримав листа від талібів з «проханням про участь» в дебатах на високому рівні, сказав його офіційний представник Стефан Дужаррік.

Лист датований 20 вересня, за день до початку роботи Генасамблеї ООН, і підписаний виконувачем обов’язки міністра закордонних справ у талібів Аміром Ханом Муттакі.

У листі йдеться, що «Талібан» не тільки жадає участі в щорічних зборах ООН, а й призначає нового постійного представника ООН Мохаммада Сухайля Шахіна.

У листі талібів вказано, що колишній президент Афганістану Ашраф Гані був «скинутий» 15 серпня і що країни світу «більше не визнають його президентом». Таким чином, акредитований наразі посол Афганістану Гулам Ісакзай більше не представляє Афганістан, йдеться в повідомленні.

15 вересня Ґутерріш отримав окреме повідомлення від Ісакзая зі списком делегації Афганістану на 76-й сесії асамблеї, повідомив представник ООН.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply