RADIO7

#добреналаштоване

Супутники Lockheed Martin модернізуватимуть колег прямо в космосі

Супутники Lockheed Martin модернізуватимуть колег прямо в космосі

Lockheed Martin оголосила, що її супутникова система оновлення в космосі (LINUSS) готова до запуску в космос. Ці CubeSats призначені для модернізації існуючих супутників, додавання нових можливостей і збільшення терміну служби і корисності супутників. LINUSS CubeSats описуються як демонстраційні пристрої.

Lockheed розробила два LM 50 12U CubeSats під назвою LINUSS, за заявою компанії, кожна одиниця розміром приблизно з тостер, що вміщає чотири скибочки хліба. Обидва супутники призначені для демонстрації використання CubeSat – типу невеликого супутника – як ефективного способу модернізації супутників, які вже знаходяться в космосі.

Місія зосереджена на модернізованих платформах супутникових пристроїв LM 2100, як повідомила компанія, і почнеться з космічного апарату GPS IIIF 13. Станом на 10 серпня Lockheed заявила, що її система CubeSat завершила екологічні випробування, тобто вони готові до запуску десь у 2021 році.

Lockheed Martin LINUSS

Компанія заявляє, що її супутники LINUSS будуть одними з «найефективніших» CubeSat, відправлених на геостаціонарну навколоземну орбіту. Цей запуск буде використаний для демонстрації цієї технології модернізації і перевірці «необхідних можливостей маневрування».

В ході цієї місії буде продемонстрований ряд технологій, що відкриє шлях для майбутніх місій з обслуговування і модернізації супутників. Lockheed не новачок в запуску малих супутників – за даними компанії, з кінця 1990-х років вона розгорнула понад 150 таких крихітних космічних апаратів.

«Космос – це динамічна область, і наші клієнти вимагають варіанту швидко модернізувати космічні апарати на орбіті, щоб забезпечити широкі можливості і велику гнучкість місій. LINUSS стане першим етапом льотної кваліфікації цієї технології», – сказав Кріс Кроуфорд, віце-президент з розвитку передових програм Lockheed Martin Military Space.

«З огляду на, що ми добре відомі своєю роботою по інтеграції великих супутникових систем, деякі люди з подивом дізнаються, що Lockheed Martin запустила понад 150 малих супутників з 1997 року», – сказав д-р Девід Дж. Барнхарт, директор програми LINUSS. «У LINUSS вища питома щільність, розміщення корисного навантаження і обробка на орбіті, ніж у будь-якого іншого супутника Cubesat, що забезпечує революційні можливості місії в майбутньому. Перші відгуки спільноти клієнтів назвали LINUSS «найпотужнішою парою кубічних супутників на планеті».

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply