RADIO7

#добреналаштоване

СУД АРЕШТУВАВ БУДІВНИЦТВО ІСТОРИЧНОЇ УЖГОРОДСЬКОЇ “КОРОНИ”

СУД АРЕШТУВАВ БУДІВНИЦТВО ІСТОРИЧНОЇ УЖГОРОДСЬКОЇ “КОРОНИ”

Ужгородський міськрайонний суд наклав арешт на незавершене будівництво комплексу “Корона”. Про це свідчить рішення суду від 2 січня 2019 року, що має у своєму розпорядженні редакція УНН.

Клопотання про арешт об’єкту незавершеного будівництва за адресою площа Театральна, буд. 5, 7 було подане старшим слідчим ОВС СУ ГУ НП в Закарпатській області, у межах розслідування кримінального провадження № 12018070000000317 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.

У рішенні йдеться про те, що 30 грудня 2017 року слідче управління ГУ НП у Закарпатській області отримало заяву про шахрайські дії посадовців ТОВ “Бізнес Центр Корона”.

Заявник – Л. М. Бровді – вказала, що 1 березня 2017 року вона уклала інвестиційний договір з вищезгаданим Товариством.

Відповідно до умов цього договору, заявник зобов’язалася інвестувати кошти у будівництво “Корони”. Своэю чергою, ТОВ “Бізнес Центр Корона” зобов’язалося побудувати, ввести в експлуатацію та передати їй у власність нерухоме майно. Договір, укладений між Л.М.Бровді та ТОВ “Бізнес Центр Корона”, прямо забороняв останньому вчиняти будь-які дії, наслідком яких може бути відчуження, продаж, застава, арешт, заборона або обтяження майна.

“Таким чином, відповідно до Договору, сплативши інвестиційні внески, вона отримала гарантію того, що нерухоме майно, яке будувалося для неї, повинно бути продано тільки їй, і не може бути предметом будь-яких інших договорів, крім договору купівлі-продажу з нею”, – йдеться у тексті судового рішення.

Заявник сплатила ТОВ “Бізнес Центр Корона” 9 млн 373 тис. 887 грн, однак згодом їй стало відомо, що приміщення третього поверху незавершеного будівництва комплексу “Корона” перебуває під забороною, у зв’язку із укладанням договору іпотеки від 13 листопада 2018 року, обтяжувачем за яким є депутат Ужгородської міськради Іван Волошин.

Враховуючи факт вчинення низки умисних дій, направлених на незаконне відчуження будівництва, з метою унеможливити подальший продаж об’єкту нерухомого майна, слідчий попросив суд накласти арешт на будівлю незавершеного будівництва за адресою площа Театральна, будинок 5, 7 – шляхом заборони використовувати, відчужувати, розпоряджатися будь-яким чином зазначеним нерухомим майном.

Дослідивши матеріали справи, суд задовольнив клопотанням слідчого у повному обсязі.

Довідка: Ужгородська “Корона” – пам’ятка архітектури місцевого значення. Сьогодні на базі її реконструкції та розбудови зводиться бізнес-арт центр. Згідно з інформацією з відкритих реєстрів, директором ТОВ “Бізнес Центр Корона” є Олександр Броді – помічник депутата Ужгородської міськради Івана Волошина. За повідомленнями місцевих ЗМІ, Іван Волошин та Олександр Броді є фігурантами резонансної справи про стрілянину по громадських активістах в Ужгороді. Нагадаємо, як писав УНН, за даними ЗМІ, депутат Ужгородської міськради хоче прикрасити історичну будівлю символом Угорської імперії.

Також, як писав УНН, у НАЗК зацікавилися мільйонними статками Івана Волошина, запідозривши останнього у незаконному збагаченні.

 

Джерело: http://zido.com.ua/?q=12074

Leave a Reply