RADIO7

#добреналаштоване

Новорічні посиденьки з Риммою Зюбіною: в Ужгороді відбулася творча зустріч з акторкою

Новорічні посиденьки з Риммою Зюбіною: в Ужгороді відбулася творча зустріч з акторкою

Відома українська акторка Римма Зюбіна під час новорічних свят приїхала на свою малу батьківщину – в Ужгород. 2 січня її мамі виповнилося 80 років , відтак у Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбулась дружня зустріч з акторкою.

Римма ЗЮБІНА

акторка

Людське спілкування – дуже важливе, дуже цікаве. І я вважаю, що ніякі твої досягнення, кар’єрний зріст не можуть прирівнятися до того, що ти отримуєш від спілкування з людьми.

Римма Зюбіна — лауреатка багатьох театральних премій. Вона — серед найвпливовіших жінок України за версією «Топ-100» журналу «Фокус» 2017 року, і продовжує як творчу, так і громадську діяльність. Незважаючи на титули, пані Римма залишається такою ж щирою та енергійною жінкою, якою запам’ятали акторку в Коледжі культури та мистецтв нашого міста.

Римма ЗЮБІНА

акторка

Як мені на Полтавщині треба з бабусями поговорить; можу по полтавськи поговорить. Якщо я на Закарпатті  і треба мені на базарчику  сирочка купити – можу на угорській мові сказати. І одна з основ акторської професії – це вміння бачити, споглядати. Так, я дуже багато говорю. І є тут моя подруга Лена, Ми в конкурсі, хт окого переговорить. Мій чоловік каже, шо в нього вже голова пухне нас слухати. Типу ми одночасно говоримо. Але насправді не одночасно, просто хочеться за пів години встигнути розповісти, що відбулося за пів року; все надолужити..

Актриса активно займається соціальними проектами, має громадянську позицію і вважає: «Для того, щоб у країні відбувалися зміни на краще, кожен повинен робити те, на що в нього вистачає сил, бо держава – це ми».

Римма ЗЮБІНА

акторка

Я дуже хочу і вболіваю за те, щоб звільнили усіх моряків, усіх політв’язнів. Я борюся за звільнення Олега Сенцова. Дуже рада, що минулого року вдалося написати та  підписати петицію до Білого дому. Це не те що одна з театральних чи кіноробіт. У мистецтві, воно так: одного дня ти без роботи, а, буває,  завтра тобі подзвонять і запропонують роль і тут ніхто не має контракту на 5 років вперед.. Є якісь моменти, які не дозволяють спокійно існувати, сплокійно спати. Я не з тих людей, які  займаються тільки мистецтвом, чистим мистецтвом; тому для  мене  дуже важливо є те, що відбувається в країні.

Окрім роботи на телебаченні та театрі, Римма Зюбіна грає у Луганському українського музично-драматичному театрі, працюючи на волонтерських засадах. А уже 8 січня відбудеться прем’єра серіалу «Таємниці», за участі відомої акторки.

Джерело: http://uzhinform.com/sobytiya/novorichni-posidenki-z-rimmoyu-zyubinoyu-v-uzhgorodi-vidbulasya-tvorcha-zustrich-z-aktorkoyu.html

Leave a Reply