RADIO7

#добреналаштоване

Стартували Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні раллі -2019»

Стартували Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні раллі -2019»

Стартували  Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні раллі -2019»

Сьогодні, 5 червня ц.р., на площі Народній в Ужгороді відбулося урочисте відкриття масштабних Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні раллі -2019».

У змаганнях беруть участь 34 команди з різних областей України, які представляють 52 тисячі фахівців вітчизняної екстреної меддопомоги та медицини катастроф, а також 6 команд із Румунії, Литви, Словаччини, Польщі.
Оскільки торік перше місце серед лікарських бригад на «Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної меддопомоги «Черкаські медичні ралі – 2018» виборола бригада Закарпатського територіального центру ЕМД, то цьогоріч приймати такі змагання випало почесне право нашому краю.

На урочисте відкриття цього масштабного дійства прибули керівники області, Українського-науково-практичного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф, представники Міністерства охорони здоров’я України, УжНУ, зарубіжні гості та судді.

З вітальними промовами до учасників дійства звернулися в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Галас, голова облради Михайло Рівіс та ін.

Ярослав Галас у своєму виступі наголосив, що це висока честь для нашого краю приймати такі змагання, яку виборола лікарська бригада Закарпатського територіального центру екстреної меддопомоги торік. Та додав, що на учасників чекають видовищні конкурси, під час яких вони демонструватимуть свої знання, навички. Та закликав гостей, серед іншого, звертати увагу на красу нашого унікального туристичного, багатонаціонального краю та його гостинних жителів.

Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто також щиро привітав учасників на закарпатській землі, назвавши змагання святом професійного вміння. Подякував за вчасні доїзди і врятовані життя. Побажав якомога краще продемонструвати свої знання, досвід, чому сприятиме ще й сонячна погода після прохолодних затяжних дощів, а також бути, як кажуть на Закарпатті, «файними, ипними і шіковними» чи то гарними, спритними і вмілими, знайти нових друзів, бо саме такими заходами ми демонструємо, що Україна в нас ‒єдина, що ми – єдиний дружній європейський народ, що центр Європи знаходиться в Україні.  За тим наголосив, що про цю важливу в житті кожного з нас службу написано чимало пісень та згадав одну з них, де йдеться про те, що нічого нема неможливого для лікаря невідкладної допомоги. Відтак висловив упевненість у тому, що у цих насичених, цікавих змаганнях однозначно переможе сильніший. На завершення побажав всім учасникам привезти із нинішнього свята в свої родини тільки позитивні емоції, щоб домівки завжди повнилися злагодою та миром, а лихії напасті та ворожі люди обходили стороною.

З вітаннями та настановами виступили директор Українського-науково-практичного центру ЕМД та МД Євген Мороз, професор університету Віндельбір США Браян Мак Мюррей, головний суддя змагань, професор Віталій Крилюк.

Після чого команди зробили спільне фото на згадку. Та відповідно до програми водії команд відбули на територію аеропорту «Ужгород» для конкурсних змагань, інші учасники – у конференц-зал УжНУ для участі у науково-практичній конференції.

Прес-служба облради

Makhanets Alex

    Leave a Reply