RADIO7

#добреналаштоване

Петро Грицик відвідав недобудований спортивно-реабілітаційний центр в Ужгороді

Петро Грицик відвідав недобудований спортивно-реабілітаційний центр в Ужгороді

Петро Грицик відвідав недобудований спортивно-реабілітаційний центр в Ужгороді.

Та разом з потенційними американськими інвесторами вивчав проблемні питання реконструкції довгобуду для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів АТО.

4 червня, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик зустрівся з представниками посольства США в Україні з приводу можливого надання фінансової підтримки проекту створення в обласному центрі спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів АТО.

За словами Людмили Кириленко, координатора програм гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні, американці хочуть ознайомитися зі станом будівництва для визначення питання щодо можливої фінансової допомоги. На якому етапі триває будівництво центру, наочно вирішив перевірити інженер командування будівництва ВМФ США Хосе Ернандес, який також вивчав кошторис загального фінансування.

Участь у зустрічі також узяли заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, голова Закарпатського осередку Української Федерації спорту інвалідів з  ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, керівництво підприємства підрядника, представники громадських організацій.

Під час огляду будівлі учасників поінформували, що станом на сьогодні виконано робіт з реконструкції всього на 15%. Зі свого боку, Петро Грицик наполіг на необхідності створення такого центру у краї, де матимуть змогу проходити  фізичну та психологічну реабілітацію інваліди й учасники АТО не лише із Закарпаття, а з усієї України. Із боку облради буде надаватися й надалі необхідна підтримка.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року розпочато будівництво центру на місці закинутої котельні, що по вул. Тихого в Ужгороді. Кошторисна вартість центру на той час становила понад 30 мільйонів гривень. Однак нині фахівці оцінюють, що витрати сягають до 80 мільйонів. За задумом спеціалістів у центрі матимуть змогу оздоровлюватися інваліди, спортсмени, учасники АТО, діти-сироти. У проекті центру передбачено створити належні умови для комфортного пересування людей з обмеженими можливостями, заняття різними видами спорту та відвідування реабілітаційних процедур. За словами  керівника підрядної організації Миколи Лило, наразі робіт зроблено майже на 5 млн грн. Зокрема, проведено каналізаційні комунікації та збудовано стелю. На черзі – підлога та встановлення вікон.  Гроші надходили із обласного, міського бюджетів та Державного фонду регіонального розвитку. Громадські активісти також активно шукають додаткові джерела фінансування, звертаючись до спонсорів та меценатів.

Прес-служба Закарпатської облради

Makhanets Alex

    Leave a Reply